seo paslaugosSEO paslaugos yra vienas efektyviausių reklamos būdų, kadangi Jūsų tinklalapį suranda būtent tie žmonės, kurie ieško Jūsų teikiamų paslaugų ar prekių.

SEO paslaugos – neišvengiami veiksmai norint padidinti pardavimus ir tapti dominuojančiu savo srityje!
Neužtenka vien susikurti svetainę, reikia, kad ji būtų matoma ir pati skatintų pardavimus. Interneto svetainė turi atsipirkti. O kad ji atsipirktų ir dar uždirbtų pinigus visų pirma reikia, kad ji būtų lankoma. Dėl šios priežasties, su svetaine reikia užsiimti ir dirbti. Dauguma žmonių, informacijos ieško paieškos sistemose ir dažniausiai pasitenkina paieškos rezultatais, esančiais tik pirmame puslapyje. Tad pagrindinis tikslas yra būti pirmo paieškos puslapio viršuje – čia ir prasideda darbas su svetaine. Dažniausiai, yra daugybė Jūsų srities konkurentų, kurie turi tinklapius, siūlančius panašias prekes ar paslaugas. Būtent SEO paslaugos padės užkelti tinklapį kuo aukščiau ir aplenkti konkurentus. Šiandien dauguma lankytojų interneto svetainę pasiekia per Google, todėl daugiausia dėmesio skiriame tam, kad Google pamėgtų Jūsų interneto svetainę ir iškeltų ją į kuo aukštesnes pozicijas.seo paslaugos

SEO paslaugos (optimizavimas paieškos sistemoms) yra ilgalaikis procesas, kurio metu dirbama tiek su svetainės vidumi, tiek (priklausomai nuo poreikio) su išorine komunikacija. Rekomenduojamas SEO paslaugų laikotarpis priklauso nuo Jūsų verslo tikslų, konkurencinės aplinkos ir rinkų į kurias orientuojatės, taip pat nuo svetainės (domeno) amžiaus, istorijos ir kitų parametrų. Pirmieji pokyčiai paieškos sistemų rezultatų puslapiuose, esant žemai konkurencijai, gali matytis praėjus kelioms savaitėms nuo darbų pradžios. Jeigu konkurencija yra itin aukšta, pirmieji pokyčiai dažniausiai matomi praėjus keliems mėnesiams.

Kaip atliekamos SEO paslaugos?

seo paslaugos1. SEO auditas. Jo metu ištiriamas interneto svetainės pritaikomumas randamumui paieškos sistemose. Pagal SEO audito pastabas ir poreikį jūsų svetainės programuotojas atlieka web pataisymus (perkant TVS profesionaliose web agentūrose dažniausiai to neprireikia, nes jie jau parduoda tvarkingas svetaines su visais reikalingais SEO moduliais).
2. Rinkos raktinių žodžių tyrimas.
3. Sukuriami svetainės tekstai remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatais.
4. Sukuriami meta įrašai (svetainės viduje) remiantis web svetainės tekstais (meta įrašai privalo sutapti su interneto svetainės tekstais).
5. Užpildomi turiniu e-nuorodų portalai.
6. Atliekami SEO marketingo darbai: sukuriama daug tekstinio turinio bei vizualinių maketų (teisingai pavadinta nuotrauka irgi “tekstas”), kurie įkeliami į įvairias interneto platformas: skelbimų lentas, socialinius tinklus, tinklaraščius, apklausų platformas, forumus, SEO straipsnių portalus. Jeigu turite savo klientų duomenų bazę.
7. Išorinis SEO: straipsnio rašymas ir talpinimas į Lietuvos portalus.

 

Uždaryti meniu
Skambinkite Padėsime