SEO paslaugos, SEO reklama, SEO rinkodara

Konsultuojame NEMOKAMAI +37062349834

REKLAMOS VANAGAS

SEO paslaugos yra vienas efektyviausių reklamos būdų, kadangi Jūsų tinklalapį suranda būtent tie žmonės, kurie ieško Jūsų teikiamų paslaugų ar prekių.

SEO paslaugos – neišvengiami veiksmai norint padidinti pardavimus ir tapti dominuojančiu savo srityje!
Neužtenka vien susikurti svetainę, reikia, kad ji būtų matoma ir pati skatintų pardavimus. Interneto svetainė turi atsipirkti. O kad ji atsipirktų ir dar uždirbtų pinigus visų pirma reikia, kad ji būtų lankoma. Dėl šios priežasties, su svetaine reikia užsiimti ir dirbti. Dauguma žmonių, informacijos ieško paieškos sistemose ir dažniausiai pasitenkina paieškos rezultatais, esančiais tik pirmame puslapyje. Tad pagrindinis tikslas yra būti pirmo paieškos puslapio viršuje – čia ir prasideda darbas su svetaine. Dažniausiai, yra daugybė Jūsų srities konkurentų, kurie turi tinklapius, siūlančius panašias prekes ar paslaugas. Būtent SEO paslaugos padės užkelti tinklapį kuo aukščiau ir aplenkti konkurentus. Šiandien dauguma lankytojų interneto svetainę pasiekia per Google, todėl daugiausia dėmesio skiriame tam, kad Google pamėgtų Jūsų interneto svetainę ir iškeltų ją į kuo aukštesnes pozicijas. 

SEO paslaugos (optimizavimas paieškos sistemoms) yra ilgalaikis procesas, kurio metu dirbama tiek su svetainės vidumi, tiek (priklausomai nuo poreikio) su išorine komunikacija. Rekomenduojamas SEO paslaugų laikotarpis priklauso nuo Jūsų verslo tikslų, konkurencinės aplinkos ir rinkų į kurias orientuojatės, taip pat nuo svetainės (domeno) amžiaus, istorijos ir kitų parametrų. Pirmieji pokyčiai paieškos sistemų rezultatų puslapiuose, esant žemai konkurencijai, gali matytis praėjus kelioms savaitėms nuo darbų pradžios. Jeigu konkurencija yra itin aukšta, pirmieji pokyčiai dažniausiai matomi praėjus keliems mėnesiams.

Sukaupėme didžiulę patirtį SEO srityje, todėl galime pasiūlyti pačius efektyviausius sprendimus ir konkurencingą kainą. Neabejojame, kad sugebėsime parodyti progresą kiekvieną mėnesį, todėl dirbame be ilgalaikių įsipareigojimų – sutartį galėsite bet kada nutraukti.

Sukaupėme didžiulę patirtį SEO srityje, todėl galime pasiūlyti pačius efektyviausius sprendimus ir konkurencingą kainą. Neabejojame, kad sugebėsime parodyti progresą kiekvieną mėnesį, todėl dirbame be ilgalaikių įsipareigojimų – sutartį galėsite bet kada nutraukti.

seo paslaugos seo reklama

Mūsų SEO paslaugos, SEO reklama

Kaip atliekamos SEO paslaugos, SEO reklama?

1. SEO auditas. Jo metu ištiriamas interneto svetainės pritaikomumas randamumui paieškos sistemose. Pagal SEO audito pastabas ir poreikį jūsų svetainės programuotojas atlieka web pataisymus (perkant TVS profesionaliose web agentūrose dažniausiai to neprireikia, nes jie jau parduoda tvarkingas svetaines su visais reikalingais SEO moduliais).

  1. Rinkos raktinių žodžių tyrimas.
  2. Sukuriami svetainės tekstai remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatais.
  3. Sukuriami meta įrašai (svetainės viduje) remiantis web svetainės tekstais (meta įrašai privalo sutapti su interneto svetainės tekstais).
  4. Užpildomi turiniu e-nuorodų portalai.
  5. Atliekami SEO marketingo darbai: sukuriama daug tekstinio turinio bei vizualinių maketų (teisingai pavadinta nuotrauka irgi “tekstas”), kurie įkeliami į įvairias interneto platformas: skelbimų lentas, socialinius tinklus, tinklaraščius, apklausų platformas, forumus, SEO straipsnių portalus. Jeigu turite savo klientų duomenų bazę.
  6. Išorinis SEO: straipsnio rašymas ir talpinimas į Lietuvos portalus.

Visų pirma atliekame interneto svetainės SEO auditą, tiriame techninius, puslapio ir kitus elementus, tuomet parengiame rekomendacijas – priklausomai nuo to, ar lengva jas įgyvendinti, ir numatomo poveikio. Vėliau teikiame nuolatinę pagalbą ir padedame klientams nuolat koreguoti algoritmus, paieškos sistemoms keliamas SEO rekomendacijas ir naudotojų patirčiai keliamus reikalavimus.

Nagrinėdami konkurencinę aplinką, atliekame išsamią atgalinių nuorodų, matomumo rezultatų, klientų ketinimų signalų ir reitingų duomenų analizę (pagal daugelį Jūsų veiklai svarbių raktinių žodžių). Kadangi gerai išmanome „Google Analytics“ galime stebėti įgyvendinimo rezultatus ir diagnozuoti srauto pokyčius, esame pasirengę pateikti tikslias rekomendacijas pagrindinių veiklos rodiklių (angl. Key Performance Indicators – KPI) pagrindu. Taip pat galime valdyti turinio strategiją, nes manome, kad potencialūs pirkėjai ieško jiems reikalingos, svarbios informacijos pirkimo sprendimui priimti – tą informaciją jie ir turi gauti.

Mūsų komanda atrinks raktinius žodžius, kurie yra svarbiausi Jūsų klientams, taip pat padėsime sutvarkyti interneto svetainės turinį, kad daugiau naršytojų, ieškančių būdo užduočiai įvykdyti ar rasti su Jūsų veikla susijusias paslaugas, taptų Jūsų klientais.

seo paslaugos seo reklama

Galite būti tikri – SEO rezultatai nenuvils

seo paslaugos seo reklama

Kaip pagerinti pozicijas Google paieškoje?
Tikriausiai jau daugelis žino, kad SEO yra raktas į bet kokio verslo sėkmę. Tiesa, paieškos sistemos rezultatai yra dinamiški ir kintantys, todėl dirbti su svetainės optimizavimu ir reklamomis reikia nuolat.
Mes užtikrinsime, kad Jūsų įmonė atsidurtų jai tinkamoje pozicijoje paieškos sistemose – tai leis pritraukti didesnį tikslinės auditorijos srautą, kuris didins pardavimus ir skleis tolimesnę žinią apie Jūsų verslą. Juk lankytojai, kurie patys ieško informacijos yra linkę įsitraukti daug labiau nei tie, kuriems informacija apie paslaugą ar prekę yra įsiūloma (neatsižvelgiant ar jie to nori, ar ne).
Tačiau svarbu nepamiršti, kad paieškos sistemose žmonės dažniausiai atkreipia dėmesį tik į tai, kas yra lengviausiai pasiekiama (pavyzdžiui, į antrąjį Google puslapį užklys tik labai maža potencialių klientų dalis). Tad mūsų tikslas – pasitelkti ir išorinį SEO. Šiuo metu turime daugybę partnerių, kurių internetinės svetainės turi aukštą reitingą ir jose patalpintos nuorodos arba straipsniai apie Jūsų įmonę stipriai prisidės prie jos žinomumo ir pardavimų didinimo.


Kadangi paieško sistemų algoritmai nuolat kinta, būtinos nuolatinės inovacijos ir gebėjimas prisitaikyti. Šiuolaikinio SEO optimizavimo dinamika yra tokia, kad šis procesas dažnai persidengs su visomis Jūsų skaitmeninių produktų sritimis, tačiau, laimei, mūsų universalūs specialistai geba bendradarbiauti bei užtikrinti integraciją, todėl galite tikėtis vis geresnių rezultatų (paieškos, turinio atvaizdavimo, socialinėje ir kūrybinėje srityse).

Turime patirties ir esame daug kartų padėję klientams pasinaudoti turimomis paieškos galimybėmis. Nesvarbu, kokį tikslą sau keliate – pasiekti 1 puslapį, jame išlikti ar pirmauti SERP pagal raktažodžius, mūsų ekspertai pasirengę optimizuoti Jūsų interneto svetainę.

Norite daugiau sužinoti apie tai, kaip mūsų SEO reklamos specialistai gali Jums nedelsiant padėti? Kreipkitės, ir papasakosime, kaip galime pakylėti Jūsų verslą į aukštesnį lygį, remiantis tikraisiais reitingais.