internetinių Svetainių Kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas – viena pagrindinių mūsų veiklos sričių.

Frazė „jeigu tavęs nėra internete, tavęs nėra išvis“ tapo tokia populiari ir įprasta, kad daugelis ne tik neprisimena, kas ją pasakė, bet ir neabejoja jos tiesa. Bet ar tikrai norėdamas vystyti verslą šiandien, privalai turėti interneto svetainę ir būti matomas interneto platybėse?

Mūsų internetinių svetainių kūrimas

Kiekvieno projekto pradžioje kartu su klientu išdiskutuojame pagrindines internetinės svetainės funkcijas, tikslus bei priemones tiems tikslams pasiekti. Tokiu būdu užtikriname, kad internetinė svetainė ne tik atsipirktų, bet ir atneštų maksimalią naudą: didintų pardavimus, stiprintų kompanijos įvaizdį, pritrauktų gerų darbuotojų.

Internetinės svetainės kūrimo eigoje remiamės pasauliniais web standartais, todėl garantuojame, kad svetainė bus:

 • internetinės svetainės pritaikymą mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
 • internetinės svetainės pritaikymą paieškos sistemoms (vidinis SEO, Seo reklama).
 • vizualiai patraukli – šiuolaikiškas dizainas bus pritaikytas prie jūsų firminio stiliaus.
 • techniškai tvarkinga – greitai krausis ir bus vienodai atvaizduojama skirtingų interneto naršyklių.
 • lengvai valdomą internetinės svetainės TVS (Turinio valdymo sistemą)
 • Po projekto užbaigimo įsipareigojame vienerius metus taisyti bet kokias svetainėje atsiradusias klaidas ir pagelbėti visais kitais klausimais susijusiais su interneto svetainės valdymu.

internetiniu svetainiu kurimas

Konsultuojame NEMOKAMAI +37062349834

REKLAMOS VANAGAS

internetinių svetainių kūrimas

interneto svetainiu kurimas

Kad ir kokią puikią verslo idėją turėtumėte, jei jos neperkelsite į skaitmeninę erdvę, vargu, ar pasieksite gerų rezultatų. Žmonės kaip niekada pasikliauja informacija, kurią randa internete, todėl verslui privalu turėti puikiai veikiančią ir patogią svetainę. Kokią naudą gali atnešti įmonės tinklalapis?

Įgyvendinsime įvairios apimties projektus: nuo įprastos reprezentacinės svetainės iki elektroninės parduotuvės ar sudėtingų, integruotų platformų kūrimo.

Esant poreikiui, surinksime visą reikiamą informaciją nuo nulio ir pateiksime geriausius sprendimus, įdiegsime socialinių tinklų adaptacijas, mokėjimų sistemas ir kitas jūsų verslui reikalingas funkcijas, o internetinė svetainės dizainą pritaikysime įvairių platformų ir ekranų dydžiams. Suprantame, kad darbai nesibaigia atiduodant pilnai veikiančią svetainę, todėl siūlome ir puslapių priežiūros, techninių sprendimų paslaugas, bėgant laikui galime pridėti naujų funkcijų, įdiegti papildomas sistemas.

Interneto svetainių kūrimas atsižvelgiant į kliento norus – mūsų pagrindinė užduotis.
Šiuolaikinės interneto svetainės yra glaudžiai susijusios su naudotojo patirtimi, paieškos sistemų optimizavimu, naudojimosi paprastumu ir kita technine informacija, tačiau tai tik keli elementai, kurie yra susiję su svetainės kūrimu.

Mūsų interneto dizaino ir kūrimo komanda sukūrė ne vieną efektyvią internetinę svetainę, kad palengvintų klientų verslo augimą. Ne paslaptis, kad didžioji dalis verslų, reprezentuoti įmonėms naudoja „Word Press“ svetaines, orientuotas į lengvą pritaikymą ir greitą dizainą, kūrybiškus sprendimus, kurie įneša spalvingumo ir modernumo.

Kruopščiai apsvarstę spalvų gamas, tipografiją ir esminius dizaino principus, mūsų komanda dirbs su jumis kiekviename žingsnyje kuriant įspūdingą ir prieinamą grafiką, kuria didžiuositės atstovaudami savo prekės ženklą.
Nesvarbu, ar jums reikalinga paprasta „Word Press“ internetinė svetainė ar sudėtingesnė individualaus dizaino svetainė, mūsų internetinių svetainių kūrimo komanda padės įgyvendinti jūsų viziją.

 

Kokia nauda jums?

 

 • augantys pardavimai
 • daugiau potencialių klientų
 • lengvesnis būdas klientams suprasti jūsų paslaugas
 • klientų elgsenos stebėjimas jūsų internetinėje svetainėje
 • pranašumas prieš konkurentus


Norite būti matomi?

Teikiame interneto svetainių kūrimo ir vystymo paslaugas visoje Lietuvoje. Galime pasiūlyti optimalius sprendimus diegiant el. parduotuves, reprezentacines internetines svetaines ar nestandartinius sprendimus.

 

internetiniu svetainiu kurimas

DOVANOJAME GOOGLE ADS REKLAMĄ!!!

internetiniu svetainiu kurimas

Sukūrus internetinę svetainę kiekvienam klientui Dovanojame 100 eurų vertės Google Ads reklamą.