Google Ads reklama, Google Adwords, Turinio tinklas

Su Google ads reklama galima greitai pritraukti daug naujų lankytojų į savo svetainę. Tokia reklama paieškos sistemoje rodoma pagal Jūsų pasirinktus raktinius žodžius, kuriuos įvedę lankytojai yra nukreipiami į puslapį. Yra mokama už kiekvieną paspaudimą ant reklaminio skelbimo, kurį paspaudęs lankytojas automatiškai patenka į Jūsų svetainę. Biudžetą Google Ads reklamai galima pritaikyti pagal poreikius.

Konsultuojame NEMOKAMAI +37062349834

reklamos vanagas

Kiek kainuoja Google ads reklama ?

Tai pakankamai sudėtingas klausimas. Nes kiekvieno paspaudimo ant Google Ads reklamos skelbimo kaina gali kainuoti nuo 0,01eur ir net daugiau nei 50 Eurų. Taigi jeigu pasakyčiau Jums, kad vienas paspaudimas gali tiek daug kainuoti tikriausiai likčiau nesuprastas.
Taigi reklamos Google Ads reklamos kaina priklauso nuo jos biudžeto ir norimo pasiekti tikslo.
Lietuvos rinkoje Google Ads reklamos kaina už kiekvieną paspaudimą svyruoja nuo 0,01€ iki 2€.
Kuomet pradinis reklamai skiriamas biudžetas nėra didelis tuomet Google Ads reklama gali būti pradėta nuo keleto raktinių žodžių. Visuomet galima reklamai skirtą biudžetą padidinti ir pasirinkti papildomus naujus raktinius žodžius

Kaip veikia Google ads reklama

Google paieškos sistema

Su kiekvienu klientu dirbame individualiai.

  •  Pagal kiekvieno kliento poreikius parenkame norimas raktines frazes, kurios vartotojui kuo tikslingiau paieškos sistemoje galėtų surasti savo atitinkamą prekę ar paslaugą.
  • Kiekvieną raktinę frazė stengiamės padaryti pirmojo Google puslapio pirmosiose pozicijose.
  • Individuliai sukuriame reklamines kampanijas ir paieškos sistemos skelbimus.
  • Kiekvienai veiklai parenkame parenkame atskirą mėnesio biudžetą.
  • Galime parinkti atitinkamą transliavimo laiką.

Arba

Google vaizdinė reklamos tinklas

Su kiekvienu klientu dirbame individualiai.

  • Pagal kiekvieno kliento poreikius sukuriame vaizdinės reklamos skydelius (banerius).
  • Parenkame atitinkamas auditorijas, kad tiksingai būtų rodomi skelbimai (baneriai). 
  • Kiekvienai veiklai parenkame parenkame atskirą mėnesio biudžetą.
  • Galime parinkti atitinkamą transliavimo laiką.
  • Lietuvoje Google vaizdine reklamos tinklą įsileidžia tokios svetaines kaip 15m*n.lt, sk*lbiu.lt,  aru*das.lt, aut*plius.lt, a*togidas.lt ir daugiau kaip 6000 skirtingų svetainių, ir YOUTUBE.

Google Ads Nauda Verslui

Google reklama yra efektyvus sprendimas, kai norite pasiekti naujus klientus, taip pat šiuo reklamos būdu galite populiarinti Jūsų verslo prekės ženklą. Tinkamai išnaudojama Google reklama gali padėti Jūsų internetiniam verslui būti našesniam ir tuo pačiu didinti pardavimus. Štai dar keletas faktorių, kodėl verta naudotis Google reklamos paslaugomis:

Pirmiausia, tai vienas iš nedaugelio pasirinkimų, kai reikalingas naujo prekės arba paslaugos pristatymas į rinką. Šiuo būdų dažniausiai norima pasiekti efektyvų rezultatą ir tai leidžia sutaupyti daug laiko, kol galiausiai produktas pradės būti žinomas.

Reklama būtina ir tokiu atveju, kai reikalingas pardavimų skatinimas. Jeigu parduodamų prekių kiekis internete sumažėjo – nelaukite, kol jos organiškai taps vėl reikalingos. Imkitės priemonių, kurios iš karto skatina prekės ar paslaugos paklausą.

Google Ads reklama puikiai atlieka savo darbą ir tokiu atveju, kai reikalingas naujų akcijų pristatymas vartotojams. Taikant nuolaidas norisi sulaukti kuo daugiau susidomėjimo ir ši reklama maksimaliai tai padeda pasiekti.
Galiausiai, šis reklamos būdas labai padeda jauniems verslams, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius ir siekia kuo garsiau įprasminti savo verslą, kad vardas taptų žinomesnis.

Google ads reklama

Kodėl turėtumėte pasirinkti SEO, Google Ads reklamos paslaugas?

Savo klientams skatiname sudaryti išlaidų planą, kuris padeda efektyviai kontroliuoti kainą leidžiant Google Ads reklamos kampanijas: naudojant Google Ads reklamą, jūs nustatote atitinkamą sumą, kuri patenkintų jūsų poreikius.

Galite pasiekti savo tikslus naudojant jums tinkamiausią reklamos būdą.

Bendradarbiaujant su klientais, visada kreipiame dėmėsį į kampanijos smulkmenas, kurios yra svarbios norint pasiekti kuo didesnę potencialių klientų auditoriją.

Kuriame kokybišką turinį:

Mūsų Ads kampanija pritraukia tą auditoriją, kurios jums būtent reikia. Analizuodami konkurentų kampanijų skelbimus, stengiamės sukurti unikalų skelbimų turinį, kuris pritraukia akį.

Google Ads reklamos paslaugų rezultatai greitai pastebimi.

Paskelbus Google Ads reklamos kampaniją, rezultatus jau galite matyti sekančia dieną, tai vienas iš Google reklamos privalumų, lyginant su organine reklama.

Mūsų Google Ads reklamos specialistai visada įsiklausys į jūsų poreikius.

Garantuojame platų galimybių pasirinkimą, kurias įgyvendins mūsų komanda.

reklamos vanagas